Item comes 648 units (or 54 cases of 12) per standard pallet.
- MFR:
- Minerallac
- MFR #:
- 37456
- UPC:
- 085937374561
- Item #:
- 93086
Item comes 648 units (or 54 cases of 12) per standard pallet.
- MFR #:
- 37456
- UPC:
- 085937374561
- Item #:
- 93086
Manuals & Documentation
| Catalog Number | 37456 |
| Manufacturer | Minerallac |
| Brand | CULLY |
| Country of Origin | United States |
| Made in USA | Yes |
| Application | Used to apply a uniform 1" to 1-1/2" inch width of paint. |
| Special Features | Comfortable pistol grip for easy handling and marking. Constructed of durable, rugged, plastic and lightweight steel. |
| UPC | 085937374561 |
| GTIN | 00085937374561 |
| Item Type | Marking Wand |
| Length | 34" |
| Length UOM | Inch |
| Width | 1" – 1-1/2" |
| Width UOM | Inch |