TYD2X4NPG6 Ty-Duct Wiring Duct, 2 x 4 in Narrow Slot, 2 in W x 4 in D, PVC
- MFR:
- ABB - Installation Products
- MFR #:
- TYD2X4NPG6
- UPC:
- 786210092072
- Item #:
- 674634
TYD2X4NPG6 Ty-Duct Wiring Duct, 2 x 4 in Narrow Slot, 2 in W x 4 in D, PVC
- MFR #:
- TYD2X4NPG6
- UPC:
- 786210092072
- Item #:
- 674634
Manuals & Documentation
| Catalog Number | TYD2X4NPG6 |
| Manufacturer | ABB - Installation Products |
| Brand | Ty-Duct |
| Country of Origin | United States |
| Made in USA | Yes |
| Color | Gray |
| Material | PVC |
| Slot Style | Narrow |
| UPC | 786210092072 |
| GTIN | 00786210092072 |
| Item Type | Narrow Slot Duct |
| Length | 6 ft , 1.83 m |
| Width | 2 in , 50.8 mm |
| Depth | 4 in , 101.6 mm |
| Cross Reference Products | ABB 5196|ABB QD225X400HG|ABBInstall F225X400LG6|ABBInstall T2.25X4HDG|ABBInstall T2X4HDG|ABBInstall TY2X4NPG6|ABBInstall TYD2X4NPG6|Iboco T1E-2240G|Panduit F2X4LG6|Phoenix 3240263 |