SC100SCR Carlon Low Voltage Add-On Bracket, For Use With Electrical Box, 1-Gang, Plastic, Orange
- MFR:
- ABB - Installation Products
- MFR #:
- SC100SCR
- UPC:
- 034481194095
- Item #:
- 602099
SC100SCR Carlon Low Voltage Add-On Bracket, For Use With Electrical Box, 1-Gang, Plastic, Orange
- MFR #:
- SC100SCR
- UPC:
- 034481194095
- Item #:
- 602099
Manuals & Documentation
| Catalog Number | SC100SCR |
| Manufacturer | ABB - Installation Products |
| Brand | CARLON |
| Country of Origin | United States |
| Made in USA | Yes |
| Color | Orange |
| UPC | 034481194095 |
| GTIN | 00034481194095 |
| Length | 3.68 in |
| Width | 1.8 in |
| Depth | 3 in |