SC200AR Carlon Low Voltage Backless Bracket, For Use With Electrical Box, 2-Gang, Plastic, Orange
- MFR:
- ABB - Installation Products
- MFR #:
- SC200AR
- UPC:
- 034481194743
- Item #:
- 597521
SC200AR Carlon Low Voltage Backless Bracket, For Use With Electrical Box, 2-Gang, Plastic, Orange
- MFR #:
- SC200AR
- UPC:
- 034481194743
- Item #:
- 597521
Manuals & Documentation
| Catalog Number | SC200AR |
| Manufacturer | ABB - Installation Products |
| Brand | CARLON |
| Country of Origin | United States |
| Made in USA | Yes |
| Color | Orange |
| UPC | 034481194743 |
| GTIN | 00034481194743 |
| Length | 7.23 in |
| Width | 5.64 in |
| Depth | 3.15 in |