TYD2X2WPG6 Ty-Duct Wiring Duct, 0.195 x 0.625 in and 0.315 x 0.551 in Wide Slot, 2 in W x 2 in D, PVC
- MFR:
- ABB - Installation Products
- MFR #:
- TYD2X2WPG6
- UPC:
- 786210090054
- Item #:
- 546552
TYD2X2WPG6 Ty-Duct Wiring Duct, 0.195 x 0.625 in and 0.315 x 0.551 in Wide Slot, 2 in W x 2 in D, PVC
- MFR #:
- TYD2X2WPG6
- UPC:
- 786210090054
- Item #:
- 546552
Manuals & Documentation
| Catalog Number | TYD2X2WPG6 |
| Manufacturer | ABB - Installation Products |
| Brand | Ty-Duct |
| Country of Origin | United States |
| Made in USA | Yes |
| Color | Gray |
| Material | PVC |
| Slot Style | Wide |
| UPC | 786210090054 |
| GTIN | 00786210090054 |
| Item Type | Wide Slot Duct |
| Length | 6 ft , 1.83 m |
| Width | 2 in , 50.8 mm |
| Depth | 2 in , 50.8 mm |