RSQ6089FS1EMWWB Halo All-Purpose Square Retrofit LED Module, 9.8 W Fixture, 120 V
- MFR:
- Cooper Lighting Solutions
- MFR #:
- RSQ6089FS1EMWWB
- UPC:
- 080083824694
- Item #:
- 520626
RSQ6089FS1EMWWB Halo All-Purpose Square Retrofit LED Module, 9.8 W Fixture, 120 V
- MFR #:
- RSQ6089FS1EMWWB
- UPC:
- 080083824694
- Item #:
- 520626
Manuals & Documentation
| Catalog Number | RSQ6089FS1EMWWB |
| Manufacturer | Cooper Lighting Solutions |
| Brand | Halo |
| Country of Origin | China |
| Made in USA | No |
| Application | Lighting |
| Lamp Type | LED |
| Special Features | 90 CRI: 2700K, 3000K, 3500K, 4000K CCT |
| Standard | UL Listed;IP44 Rated;AIR-TITE (TM) Certified ASTM E283;RoHS Compliant;Energy Star Certified |
| UPC | 080083824694 |
| GTIN | 00080083824694 |
| Item Type | 6" RSQ6 Square LED Module |
| Voltage Rating | 120V |
| Wattage | 9.8 |