Manuals & Documentation
| Catalog Number | 09382 |
| Manufacturer | Minerallac |
| Brand | CULLY |
| Country of Origin | India |
| Made in USA | No |
| Application | For use in sharpening auger bits. |
| UPC | 085937093820 |
| GTIN | 00085937093820 |
| Item Type | Auger Sharpening File |
| Length | 7" |
| Length UOM | Inch |
| Width | 7/16" |
| Width UOM | Inch |
| Thickness | 7/64" IN |