| Catalog Number | 4625A-24W |
| Manufacturer | Leviton |
| Brand | Leviton |
| Country of Origin | Unknown |
| Made in USA | No |
| Application | Commercial |
| Color | White |
| Standard | UL |
| UPC | 078477846735 |
| GTIN | 00078477846735 |
| Cross Reference Products | NS760W |
| Catalog Number | 4625A-24W |
| Manufacturer | Leviton |
| Brand | Leviton |
| Country of Origin | Unknown |
| Made in USA | No |
| Application | Commercial |
| Color | White |
| Standard | UL |
| UPC | 078477846735 |
| GTIN | 00078477846735 |
| Cross Reference Products | NS760W |