6 Smart Wi-Fi Recessed Baffle Canless LED Downlight Connected by WiZ Pro. 1200 Lumens, 90+ CRI, Full Color + Tunable White via WiZ App. 120V 60Hz, Matte White Finish
- MFR:
- Cooper Lighting Solutions
- MFR #:
- RLWZC612
- UPC:
- 080083298020
- Item #:
- 803233
6 Smart Wi-Fi Recessed Baffle Canless LED Downlight Connected by WiZ Pro. 1200 Lumens, 90+ CRI, Full Color + Tunable White via WiZ App. 120V 60Hz, Matte White Finish
- MFR #:
- RLWZC612
- UPC:
- 080083298020
- Item #:
- 803233
Manuals & Documentation
| Catalog Number | RLWZC612 |
| Manufacturer | Cooper Lighting Solutions |
| Brand | Halo |
| Country of Origin | China |
| Made in USA | No |
| Application | Lighting |
| Lamp Type | LED |
| Mounting | Recessed |
| Special Features | 6" Smart Wi-Fi(R) Recessed Baffle Canless LED Downlight Connected by WiZ Pro |
| Standard | ENERGY STAR Qualified;IECC Compliant;Title 24 Compliant;UL Listed;RoHS Compliant;FCC Compliant |
| UPC | 080083298020 |
| GTIN | 00080083298020 |
| Item Type | RL WiZ Connected |
| Voltage Rating | 120V |
| Wattage | 13W |