TYD15X4WPG6 Ty-Duct Wiring Duct, 0.195 x 0.625 in and 0.315 x 0.551 in Wide Slot, 1-1/2 in W x 4 in D, PVC
- MFR:
- ABB - Installation Products
- MFR #:
- TYD15X4WPG6
- UPC:
- 786210090023
- Item #:
- 755774
TYD15X4WPG6 Ty-Duct Wiring Duct, 0.195 x 0.625 in and 0.315 x 0.551 in Wide Slot, 1-1/2 in W x 4 in D, PVC
- MFR #:
- TYD15X4WPG6
- UPC:
- 786210090023
- Item #:
- 755774
Manuals & Documentation
| Catalog Number | TYD15X4WPG6 |
| Manufacturer | ABB - Installation Products |
| Brand | Ty-Duct |
| Country of Origin | United States |
| Made in USA | Yes |
| Color | Gray |
| Material | PVC |
| Slot Style | Wide |
| UPC | 786210090023 |
| GTIN | 00786210090023 |
| Item Type | Wide Slot Duct |
| Length | 6 ft , 1.83 m |
| Width | 15 in , 381 mm |
| Depth | 4 in , 101.6 mm |