HU30MSCTD48P Halo HU30M High Performance Lighting, 17.3 W Fixture, 120 to 277 V
- MFR:
- Cooper Lighting Solutions
- MFR #:
- HU30MSCTD48P
- UPC:
- 080083264131
- Item #:
- 749570
HU30MSCTD48P Halo HU30M High Performance Lighting, 17.3 W Fixture, 120 to 277 V
- MFR #:
- HU30MSCTD48P
- UPC:
- 080083264131
- Item #:
- 749570
Manuals & Documentation
| Catalog Number | HU30MSCTD48P |
| Manufacturer | Cooper Lighting Solutions |
| Brand | Halo |
| Country of Origin | China |
| Made in USA | No |
| Application | Lighting |
| Lamp Type | LED |
| Mounting | Under Cabinet |
| Special Features | 48" length, White Finish |
| Standard | Energy Star;IECC Compliant;Title 24 Compliant;UL Listed |
| UPC | 080083264131 |
| GTIN | 00080083264131 |
| Item Type | LED Luminaire |
| Voltage Rating | 120-277V |
| Wattage | 17.3 W |