A293DEF Carlon 2-Hole ENT Support Bridge, For Use With Rigid Conduit, Thermoplastic
- MFR:
- ABB - Installation Products
- MFR #:
- A293DEF
- UPC:
- 034481184904
- Item #:
- 70797
A293DEF Carlon 2-Hole ENT Support Bridge, For Use With Rigid Conduit, Thermoplastic
- MFR #:
- A293DEF
- UPC:
- 034481184904
- Item #:
- 70797
Manuals & Documentation
| Catalog Number | A293DEF |
| Manufacturer | ABB - Installation Products |
| Brand | CARLON |
| Country of Origin | China |
| Made in USA | No |
| Color | Blue |
| Material | Non-Metallic |
| Mounting Holes | 2 |
| UPC | 034481184904 |
| GTIN | 00034481184904 |
| Length | 5.76 in |
| Width | 3.5 in |
| Height | 3.22 in |