E7RTAT Halo Recessed Lighting Housing, 120 V AC
- MFR:
- Cooper Lighting Solutions
- MFR #:
- E7RTAT
- UPC:
- 080083737512
- Item #:
- 676618
E7RTAT Halo Recessed Lighting Housing, 120 V AC
- MFR #:
- E7RTAT
- UPC:
- 080083737512
- Item #:
- 676618
Manuals & Documentation
| Catalog Number | E7RTAT |
| Manufacturer | Cooper Lighting Solutions |
| Brand | Halo |
| Country of Origin | Mexico |
| Made in USA | No |
| Application | Lighting |
| Lamp Type | E26 Screwbase |
| Special Features | For use in non-insulated ceilings |
| UPC | 080083737512 |
| GTIN | 00080083737512 |
| Item Type | 6" E7 Housing |
| Voltage Rating | 120V |
| Wattage | 150W |