PR4M12MD8FSMW Halo Commericial SeleCCTable LED Module, 21.4 W Fixture, 120 to 277 V, Steel Housing
- MFR:
- Cooper Lighting Solutions
- MFR #:
- PR4M12MD8FSMW
- UPC:
- 080083060795
- Item #:
- 674388
PR4M12MD8FSMW Halo Commericial SeleCCTable LED Module, 21.4 W Fixture, 120 to 277 V, Steel Housing
- MFR #:
- PR4M12MD8FSMW
- UPC:
- 080083060795
- Item #:
- 674388
Manuals & Documentation
| Catalog Number | PR4M12MD8FSMW |
| Manufacturer | Cooper Lighting Solutions |
| Brand | Halo Commercial |
| Country of Origin | Mexico |
| Made in USA | No |
| Application | Lighting |
| Lamp Type | LED |
| Special Features | 4" aperture new construction/remodel, retrofit and surface downlights |
| UPC | 080083060795 |
| GTIN | 00080083060795 |
| Item Type | Recessed Commercial Lighting |
| Voltage Rating | 120-277V |
| Wattage | 21.4 W |