H45ICATD010 Halo New Construction Shallow Light Housing, IC Insulation, 120/277 V, 4-1/4 in Ceiling Opening, Aluminum Housing
- MFR:
- Cooper Lighting Solutions
- MFR #:
- H45ICATD010
- UPC:
- 080083818907
- Item #:
- 649875
H45ICATD010 Halo New Construction Shallow Light Housing, IC Insulation, 120/277 V, 4-1/4 in Ceiling Opening, Aluminum Housing
- MFR #:
- H45ICATD010
- UPC:
- 080083818907
- Item #:
- 649875
Manuals & Documentation
| Catalog Number | H45ICATD010 |
| Manufacturer | Cooper Lighting Solutions |
| Brand | Halo |
| Country of Origin | China |
| Made in USA | No |
| Application | Lighting |
| Lamp Type | LED |
| Special Features | Suitable for 2x6 framing or shallow plenum construction |
| UPC | 080083818907 |
| GTIN | 00080083818907 |
| Item Type | 4" H45 Shallow Housing |
| Voltage Rating | 120-277V |
| Wattage | 20 W |