TYD3X4NPW6 Ty-Duct Wiring Duct, 0.195 x 0.625 in and 0.315 x 0.551 in Narrow Slot, 3 in W x 4 in D, PVC
- MFR:
- ABB - Installation Products
- MFR #:
- TYD3X4NPW6
- UPC:
- 786210092584
- Item #:
- 617647
TYD3X4NPW6 Ty-Duct Wiring Duct, 0.195 x 0.625 in and 0.315 x 0.551 in Narrow Slot, 3 in W x 4 in D, PVC
- MFR #:
- TYD3X4NPW6
- UPC:
- 786210092584
- Item #:
- 617647
Manuals & Documentation
| Catalog Number | TYD3X4NPW6 |
| Manufacturer | ABB - Installation Products |
| Brand | Ty-Duct |
| Country of Origin | United States |
| Made in USA | Yes |
| Color | White |
| Material | PVC |
| Slot Style | Narrow |
| UPC | 786210092584 |
| GTIN | 00786210092584 |
| Item Type | Narrow Slot Duct |
| Length | 6 ft , 1.83 m |
| Width | 3 in , 76.2 mm |
| Depth | 4 in , 101.6 mm |
| Cross Reference Products | ABB 1SL5097A00|ABB 1SL5197A00|ABB QD300X400HW|ABB QD300X400SW|ABBInstall T3.15X4HDW|ABBInstall T3X4HDW|ABBInstall T3X4TW|ABBInstall TBCOTY3X4NPW6|ABBInstall TY3X4NPW6|ABBInstall TYD3X4NPW6 |