RA56069S1EWHR Halo All-Purpose Retrofit LED Module, 7 W Fixture, 120 V
- MFR:
- Cooper Lighting Solutions
- MFR #:
- RA56069S1EWHR
- UPC:
- 080083817863
- Item #:
- 614768
RA56069S1EWHR Halo All-Purpose Retrofit LED Module, 7 W Fixture, 120 V
- MFR #:
- RA56069S1EWHR
- UPC:
- 080083817863
- Item #:
- 614768
Manuals & Documentation
| Catalog Number | RA56069S1EWHR |
| Manufacturer | Cooper Lighting Solutions |
| Brand | Halo |
| Country of Origin | China |
| Made in USA | No |
| Application | Lighting |
| Lamp Type | LED |
| Special Features | 3", 4", 5/6" Adjustable LED Trims for installation into recessed housings |
| Standard | UL Listed;RoHS Compliant;Energy Star Certified |
| UPC | 080083817863 |
| GTIN | 00080083817863 |
| Item Type | RA56 SeleCCTable |
| Voltage Rating | 120V |
| Wattage | 7W |