SC200DVR Carlon Dual Voltage Bracket, For Use With Electrical Box, 2-Gang, PVC, Orange
- MFR:
- ABB - Installation Products
- MFR #:
- SC200DVR
- UPC:
- 034481194750
- Item #:
- 609087
SC200DVR Carlon Dual Voltage Bracket, For Use With Electrical Box, 2-Gang, PVC, Orange
- MFR #:
- SC200DVR
- UPC:
- 034481194750
- Item #:
- 609087
Manuals & Documentation
| Catalog Number | SC200DVR |
| Manufacturer | ABB - Installation Products |
| Brand | CARLON |
| Country of Origin | United States |
| Made in USA | Yes |
| Color | Orange |
| UPC | 034481194750 |
| GTIN | 00034481194750 |
| Length | 3.69 in |
| Width | 4.04 in |
| Depth | 3.67 in |