TYD4X4NPW6 Ty-Duct Wiring Duct, 0.195 x 0.625 in and 0.315 x 0.551 in Narrow Slot, 4 in W x 4 in D, PVC
- MFR:
- ABB - Installation Products
- MFR #:
- TYD4X4NPW6
- UPC:
- 786210092621
- Item #:
- 559842
TYD4X4NPW6 Ty-Duct Wiring Duct, 0.195 x 0.625 in and 0.315 x 0.551 in Narrow Slot, 4 in W x 4 in D, PVC
- MFR #:
- TYD4X4NPW6
- UPC:
- 786210092621
- Item #:
- 559842
Manuals & Documentation
| Catalog Number | TYD4X4NPW6 |
| Manufacturer | ABB - Installation Products |
| Brand | Ty-Duct |
| Country of Origin | United States |
| Made in USA | Yes |
| Color | White |
| Material | PVC |
| Slot Style | Narrow |
| UPC | 786210092621 |
| GTIN | 00786210092621 |
| Item Type | Narrow Slot Duct |
| Length | 6 ft , 1.83 m |
| Width | 4 in , 101.6 mm |
| Depth | 4 in , 101.6 mm |
| Cross Reference Products | ABB 1SL5198A00|ABB QD400X400HW|ABBInstall T4X4HDW|ABBInstall TY4X4NPW6|ABBInstall TYD4X4NPW6|Iboco T1-4040W|Iboco T1E-4040W|Panduit F4X4WH6|Phoenix CD100X100WH|ThomasBett T4X4HDW |