TYD3X3NPG6 Ty-Duct Wiring Duct, 0.195 x 0.625 in and 0.315 x 0.551 in Narrow Slot, 3 in W x 3 in D, PVC
- MFR:
- ABB - Installation Products
- MFR #:
- TYD3X3NPG6
- UPC:
- 786210092171
- Item #:
- 534287
TYD3X3NPG6 Ty-Duct Wiring Duct, 0.195 x 0.625 in and 0.315 x 0.551 in Narrow Slot, 3 in W x 3 in D, PVC
- MFR #:
- TYD3X3NPG6
- UPC:
- 786210092171
- Item #:
- 534287
Manuals & Documentation
| Catalog Number | TYD3X3NPG6 |
| Manufacturer | ABB - Installation Products |
| Brand | Ty-Duct |
| Country of Origin | United States |
| Made in USA | Yes |
| Color | Gray |
| Material | PVC |
| Slot Style | Narrow |
| UPC | 786210092171 |
| GTIN | 00786210092171 |
| Item Type | Narrow Slot Duct |
| Length | 6 ft , 1.83 m |
| Width | 3 in , 76.2 mm |
| Depth | 3 in , 76.2 mm |