RSQ4089FS1EMWWB Halo All-Purpose Square Retrofit LED Module, 9.8 W Fixture, 120 V
- MFR:
- Cooper Lighting Solutions
- MFR #:
- RSQ4089FS1EMWWB
- UPC:
- 080083824496
- Item #:
- 520627
RSQ4089FS1EMWWB Halo All-Purpose Square Retrofit LED Module, 9.8 W Fixture, 120 V
- MFR #:
- RSQ4089FS1EMWWB
- UPC:
- 080083824496
- Item #:
- 520627
Manuals & Documentation
| Catalog Number | RSQ4089FS1EMWWB |
| Manufacturer | Cooper Lighting Solutions |
| Brand | Halo |
| Country of Origin | China |
| Made in USA | No |
| Application | Lighting |
| Lamp Type | LED |
| Special Features | 90 CRI: 2700K, 3000K, 3500K, 4000K CCT |
| Standard | Wet Locations Listed;IP66 Rated;AIR-TITE (TM) Certified ASTM E283;LM79 and/or LM80 Tested;RoHS Compliant;EMI/RFI Compliant |
| UPC | 080083824496 |
| GTIN | 00080083824496 |
| Item Type | 4" RSQ4 Square LED Module |
| Voltage Rating | 120V |
| Wattage | 9.8 |