Electrician Comfort Combo Tool Belt, Quick Release Buckle, Large 36-40", Blue
- MFR:
- Minerallac
- MFR #:
- 39352
- UPC:
- 085937393524
- Item #:
- 207992
Electrician Comfort Combo Tool Belt, Quick Release Buckle, Large 36-40", Blue
- MFR #:
- 39352
- UPC:
- 085937393524
- Item #:
- 207992
Manuals & Documentation
| Catalog Number | 39352 |
| Manufacturer | Minerallac |
| Brand | CULLY |
| Country of Origin | United States |
| Made in USA | Yes |
| Color | Royal Blue |
| Special Features | Features: Ultimate connect-a-pouch, hammer holder, ultimate electrician tool pouch, 13 slots, 19 pockets, and metal buckle. |
| UPC | 085937393524 |
| GTIN | 00085937393524 |
| Item Type | Electrician Belts |
| Dimensions | 36"–40" x 4" IN |
| Width | 36"–40" |
| Width UOM | Inch |
| Height | 4" |
| Height UOM | Inch |