Manuals & Documentation
| Catalog Number | 2K1205A |
| Manufacturer | King Electric |
| Brand | King |
| Country of Origin | United States |
| Made in USA | Yes |
| UPC | 093319113622 |
| Dimensions | 29"L x 3 3/4"W x 8"H |
| Weight | 6 |
| Weight UOM | Pounds |
| Voltage Rating | 120V |
| Catalog Number | 2K1205A |
| Manufacturer | King Electric |
| Brand | King |
| Country of Origin | United States |
| Made in USA | Yes |
| UPC | 093319113622 |
| Dimensions | 29"L x 3 3/4"W x 8"H |
| Weight | 6 |
| Weight UOM | Pounds |
| Voltage Rating | 120V |